İlan yayından kaldırılmıştır.

Sahibinden Acil Satılık Ford Focus

28,750
İlan No: 4653
Marka: Ford
Seri: Focus
Paket: 1.6 Comfort
Model: 2011
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 199.900 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Ford Focus ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Acil ihtiyaçtan dolayı satılmakta. Bu fiyata 2011 model araç yok. Aracın fiyatının  bu kadar uygun olma sebebi ise acil ihtiyaç. Pazarlık yoktur. Lütfen ısarar etmeyiniz. Zaten Türkiyedeki en düşük fiytı yazdım. Bu fiyat da ihtiyacımı karşıladığım için yazdım. Peşin nakit olarak aracı satın almak isteyenlere aynı gün vereceğim. Aracım değişen parçası kesinlikle yok. sadece bel altın boya vardır. Tavanda boya yoktur. Tramer kaydında 3-4 tane çarğöa olarka görünen kayıtlar vardır. Bu hasarların toplam fiyatı ise 4.000 TL'dir. Aracım 2016 ya kadar muayenesi de mevcuttur. LPG ruhsata işli olup uzun yolda 17 kuruş, şehir içi de 23 kuruş yakmakta. Ford Focusda;  * FAR SENSORU - YAĞMUR SENSORU   *  HIZ SABITLEYICI , YOL BİLGİSAYARI  * FONKSIYONEL DIREKSIYON,   Özellikleri de mevcuttur.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi