İlan yayından kaldırılmıştır.

Sahibinden Bakımlı Renault Clio 2008 Model

26,800
İlan No: 4271
Marka: Renault
Seri: Clio
Paket: 1.2 Extreme
Model: 2008
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 83.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Renault Clio ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Araç orijinal olup servis bakımlıdır. 80.000 Kilometre bakımı 1300 TL Harcanarak Renault yetkili servisinde yeni yapılmıştır. Alan kişi uzun yıllar rahatlıkla kullanacaktır. Fiyatı gayet makul tuttum. 1.2 Litre benzinli motor bulunuyor. Daha az yaksın diye  LPG var. Yakıtından bahsetmeye gerek duymuyorum. 1.2 BENZİN+LPG arabayı siz hesaplayın. ABS - hava yastığı yan - Isıfix - Immobilizer - Klima - Hidrolik direksiyon - Elektrkli ön camlar - Fonksiyonel direksiyon.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi