İlan yayından kaldırılmıştır.

Sahibinden Ford Focus 2008 Model Collection

35,000
İlan No: 5712
Marka: Ford
Seri: Focus
Paket: Collection
Model: 2008
Yakıt: Dizel
KM: 191.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Ford Focus ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Öncelikle Herkese hayırlı alışverişler.  2008 model Ford Focus koleksiyon 115 HP olan modelidir.  Tüm kışlık bakımları yapılmış şu anda bir Kuruş masrafı edilecek bir tarafı yoktur.

Kilometresi orijinal 191 binde. Sağ çamurluğu orijinaliyle değişmiş olup kaputunda bir karışık boya var. Onun haricinde kesinlikle bir sıkıntısı yoktur.

İstediğiniz yere gösterebilir detaylı olarak ekspertiz yaptırabilirsiniz

Tramer kayıtlarında toplam 1 adet 1800 TL hasar kaydı vardır

Özellik olarak aracımda ;

 4 adet kolay gelsin

direksiyondan kumanda sistemi

çelik jantlar

psikoloji

hız sabitleyici

hız sınırlayıcı

4 cam otomatik

kumaş koltuklar

elektrikli aynalar

karartmalı iç dikiz aynası

bir daha bir sürü özellik

Araç genel olarak temiz ve bakımlıdır.  daha bir hafta önce yap antifirizi,  polen filtresi,  mazot filtresi değişmiştir.

Alıcısı bir kuruş masraf etmeden uzun yıllar kullanacaktır.  Pazarlık payımız vardır şimdiden hayırlı olsun.

 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi