Sahibinden Hatasız Yeni Kasa Opel Astra 136 BG Motor

61,950
İlan No: 4514
Marka: Opel
Seri: Astra
Paket: 1.6 CDTI Business
Model: 2014
Yakıt: Dizel
KM: 28.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Füme

İlan yayından kaldırılmıştır.

Opel Astra ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Aracım 2014 Opel Yetkili Bayi çıkışlıdır. Kesinlikle hatasız bir araçtır ve orjinal bir kilometreye sahiptir.  Düzenli olarak servsi bakımları yapılmıştır. Ve tüm kayıtlarının belgeleri de mevcuttur. Aracımda en ufak bir deforme yıpranma çizik veya boya yoktur. Aracın lastikleri gayet iyi durumdadır. Alıp uzun süre sorunsuz, masrafsız ve gönül rahatlığı ile kullanabilceğiniz  bir araçtır. Aracın İstetmesi dahi kesinlikle takılma istiyacı dahi duyulmamıştır. Aracın km'side uzun  yolda yapıldı. Satılma nedeni ise acill nakit istiyacıdır. Aracımda aksi çıkacak her hangi bir sorunu yok istediğiniz yere gösterebilirsiniz. Aracım Opel Astra 1.6 Dizel 6 ileri vites ve 136 BG gücündedir. Aracımı diğer 1.3 benzinli Astralar ile karıştırmayın. Aracım hem 28.000 km'de hemde 1.6 136 BG Full+Full Hatasız ve sorunsuzdur. Peşin fiyat nakit olarak ödenir ödenmez aracın devrini aynı gün alabilirsiniz. Araç hakkındaki söylediklerimin aksi çıktığı taktirde dışarıdan gelecek arkadaşların tüm masraflarını tarafımdan karşılayacağım. Araç için az da olsa pazarlık yapılabilir. Detaylı bilgi için telefon numarası ile ulaşın.        
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi