İlan yayından kaldırılmıştır.

Sahibinden Satılık Chevrolet Aveo

20,500
İlan No: 1288
Marka: Chevrolet
Seri: Aveo
Paket: 1.2 LS
Model: 2008
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 60.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

İlan yayından kaldırılmıştır.

Chevrolet Aveo ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Chevolet Aveo 1.2 benzinli motor ile birlikte LPG de takılmıştır. Aracın tüm bakımları tam ve zamanın da yapılmıştır. Araca takılan LPG ise orjinal BRC markadır. Aracın motor performansı da ilk günkğ gibidir. Araç hatchback 5 kapı kasa ile birlikte sınıfının en dolu modelidir. Araç 2008 model ile birlikte 60.000 km dedir. Aracın motor  hacmi 1201 - 1400 cm3 olup motor gücü ise 51 - 75 HP'dir. Aracın muayenesi de yeni yapılmış olup ocak 2016 tarihine kadar devam etmektedir. Chevrolet Aveo için takas yapılmayacaktır. Bu modele bu temizlikte araç bulmanız oldukça zordur. Aracın tüm bakımları da tam ve zamanın da yapılmıştır. Aracı satın aldıktan sonra da size kesinlikle tek kuruş masraf çıkartmayacaktır.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi