İlan yayından kaldırılmıştır.

Sahibinden Satılık Chevrolet Aveo

18,400
İlan No: 755
Marka: Chevrolet
Seri: Aveo
Paket: 1.2 S
Model: 2007
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 98.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Chevrolet Aveo ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Chevrolet Aveo Sahbinden satılıktır. arcın kazası veya darbesi de yoktur. aracımız çok temiz bir şekilde kullanılmıştır. Aracın tüm bakımları yetkili servis  tarafından itina ile temiz bir şekilde yapılmıştır. Araç dört dörtlük olup kesinlikle hiç bir sorunu yoktur. Aracı satın aldıktan sonrada size masraf çıkartmayacaktır. Aracımız çok temiz kullanılmış olup değşen hiç bir parçası da yoktur. Ayrıca muyenesi de yeni yapılmış olup ocak 2016 tarihine kadar kesintisiz olarak devam etmektedir. Aracın km si de orjinaldir. Ayrıca Aveo'nun km si de uzun yolda yapılmıştır. Aveo 2007 model ile birlikte 98.000 km dedir. Aveo sedan kasa ile birlikte rengi de beyazdır. Aracın motor ve yürüyeni sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Aracımız ihtiyaçtan satıldığı için takas yapılmayacaktır. Araç yakıtta da tasarruf edebileceğiniz bir araçtır. Aracımızı yıllarca masrafsız bir şekilde kullanabilirsiniz. Aveo tüm bunlarla birlikte sınıfının en dolu modelidir. Aveo'nun donanım özellikleri ise;

Radyo mp3 çalar

Araka cam buz çözücü

Alışılım jant 

Sis farı

Adaptif far

Ayarlanabilir direksiyon 

Hidrolik direksiyon 

Analog klima

Kumaş koltuk 

Kumaş koltuk ABS

Merkezi kilit

ABS

Alarm

Aracımızda mevcuttur.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi