İlan yayından kaldırılmıştır.

Sahibinden Satılık Geely Emgrand 1.5 GS

27,500
İlan No: 3802
Marka: Geely
Seri: Emgrand
Paket: 1.5 GS
Model: 2012
Yakıt: Benzin
KM: 35.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Geely Emgrand ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Araçta herhangi bir boya ve değişen parça kesinlikle bulunmamaktadır. Ama bir nazarlık var tabi. 2014 yılında bir kavşakta dönerken arkadan çarptılar. Sonrasında ise karşı arabanın boyası benim arabaya biraz sürtündü. Onunda pasta masta ise hallettik. Tertemiz oldu yani şu anda belli bile olmuyor. Tramer kayıtlarına baktığımızda sadece bir kazaya karışmıştır diye yazıyor. Oda karşı araba kendi hasarını yaptırmak için bende çıktım orada. Siz istediğiniz yere gösterebilirsiniz. Benden yana sıkıntı yok ne dediysem odur. Herkese hayırlı satışlar.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi