İlan yayından kaldırılmıştır.

Sahibinden Satılık Kırmızı Toyota Auris 1.6

51,750
İlan No: 4414
Marka: Toyota
Seri: Auris
Paket: 1.6 Advance
Model: 2013
Yakıt: Benzin
KM: 25.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

İlan yayından kaldırılmıştır.

Toyota Auris ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Aracım çok temiz sorunsuz ve hatasız bir araçtır. Tüm bakımliarı yeni yapılmış olup kesinlikle eksiktsizdir. Aracımın muayeneside  2017 haziran ayına kadar devam edecektir. Toyota Auris 2013 model 25.000 de cve sıfır ayarındadır. Kesinlikle sahibinden satılık olup komisyon ve benzeri ücretlere alınmayacaktır. Nakit ihtiyacı nedeniyle satılmakta olup fiyatı da gayet uygundur. Aracımın muayenesi de 27 mayıs 2015 tarihinde 430 TL verilerek yapıldı. Toyota Auris sınıfının en full modelidir. Ve ayrıca bir çok özelliği de mevcut. Detaylı bilgi için lütfen arayınız. Mesajlara bakılmayacaktır.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi