İlan yayından kaldırılmıştır.

Sahibinden Volvo S40 2001 1.8 Motor

20,500
İlan No: 3955
Marka: Volvo
Seri: S40
Paket: 1.8
Model: 2001
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 196.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Volvo S40 ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

11.12.2015'e kadar muayenesi mevcut.. Analog, klima, 6 adet ultra güvenlikli hava yastıkları, ABS, elektrikli ön ve arka camlar. Arabayı 160000 Kmde 2 el olarak almıştım. Ben aldığımda LPG yoktu. Gittim kaliteli bir Atiker LPG Taktırdım. Değişen yok, sol önde ve sol arak çamurlukta avuç içi kadar boya var. İşeyerine her gün servisle gidip geldiğim için, sadece hafta sonları kullandım. Nakit ihtiyacından dolayı satıyorum. Lütfen takas teklif etmeyin. Alana şimdiden hayırlı olsun.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi