Satılık 2014 Beyaz Honda Civic 1.6 Elegance Eco

63,800
İlan No: 3332
Marka: Honda
Seri: Civic
Paket: 1.6 i-VTEC Elegance
Model: 2014
Yakıt: Benzin
KM: 5.900 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Honda Civic ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Yakın zamanda evleneceğim için biraz nakit ihtiyacım var, o nedenle satılıktır. Araç çok özelliklidir bilen bilir aciliyetim yok piyasa ne ise civarında yazdım.

- Cama entegre anten - Elektrkli açılır suntoof  - Ön sisi farı - Isıtmalı ve elektrkli yan aynalar - Otomatik gündüz yanan farlar - Isıtmalı ön yolcu koltukları  - Yol bilgisayarı  - Arka kol dayamalı bardak tutucu - Düz arka zemin  - Alüninyum deri direksiyon - Önde aktif kafalıklar  - Acil durum fren desteği  - Elektrik kontrollü direksiyon - Lastik basınç ikaz göstergesi    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi