Tam Otomatik Vites Geri Kaçırmaz 4 Adet Hava Yastığı

23,750
İlan No: 3861
Marka: Skoda
Seri: Fabia
Paket: 1.4 Ambiente
Model: 2005
Yakıt: Benzin
KM: 95.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Bej

İlan yayından kaldırılmıştır.

Skoda Fabia ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

4 lastik sıfır aldım. Kazası yok değişen parçası yok... Sadece sağ ve sol taraflarında yaşı gereği çiziklerden dolayı boya var. Bagaj kapağı, tavan, tampon hepsi orijinal. Araç daha önce talihsiz bir şekilde çalınmış ve kasko araç bedelini o zamanki paraya göre 18900 TL sahibine ödeme yapmış. Tramer kayıtlarında bu çıkıyor. Kesinlikle çarpma falan yazmıyor. Bu konu hakkında aklınıza takılan soru varsa hemen beni arayabilirsiniz. Kullanımı oldukça keyifli ve kolaydır. Tam otomatik 6 ileri vites ve DSG ayarında şanzıman. Kullanmaya doyamayacaksın. Yakıt olarak gazda adeta kokluyor. Yedek anahtarı ve kitapçıkları mevcuttur. İstediğiniz yere gösterebilirsiniz.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi