İlan yayından kaldırılmıştır.

Orijinal Kilometre 163.000 Bin

24,300
İlan No: 4151
Marka: Skoda
Seri: Octavia
Paket: 1.6 Elegance
Model: 2000
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 16.300 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Skoda Octavia ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Orijinal 163000 Kilometrede aracımı satıyorum. Aracımda fabrika çıkışlı LPG sistemi vardır. Yaktı kokluyor nerede ise. Takas olmaz nakite ihtiyacı var.

 

Özelikler;

4 Eirbek 

ABS

Dijital klima

4 cam otomatik

Yol bilgisayarı

Kumaş koltuklar

Hidrolik direksiyon

Sessiz motor.

Fabrika çıkışlı tüp

 

Triger setini yeni değiştirdim, masrafsızdır uzun süre masraf çıkartmayacak.

 

3 - 4 parça boya çıkar değişen yok, bunun dışında kesinlikle orijinal dosta gider.

   
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi