Memurdan Tayin nedeni ile 29.000 KM Elegance Paket

84,750
İlan No: 3366
Marka: Skoda
Seri: Superb
Paket: 1.6 TDI Elegance
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 29.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Skoda Superb ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Aracım 13.12.2013 tarihinde trafiğe çıkışlıdır. 2016 ocak ayından itibaren MTV bir alt dilime düşecek, 2016 aralığa kadar muayene derdir yok. Araç elegance presjit pakettir, en dolu olan verisyonu dur (sunroof) dahil bunda daha dolu olanı yoktur. Sadece prestij paket farkı 4.500 ile 5.000 tl arasıdır artık hesabını siz yapın. En fazla 45.000 TL değerinde otomatik vites araçlar ile takas düşünülebilir. Çok az bir miktar pazarlık payım vardır. çok ısrar etmeyiniz, bende taksitle aldım.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi