İlan yayından kaldırılmıştır.

Tata İndigo 1.4 TDI Sahibinden Satılık

17,500
İlan No: 1028
Marka: Tata
Seri: Indigo
Paket: 1.4 TDI Comfort
Model: 2009
Yakıt: Dizel
KM: 53.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Tata Indigo ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Tata İndigo ilk Sahibinden satılıktır. İndogo 2009 model ile birlikte 53.000 km dedir. Araç Starion Wagon ile tam bir aile aracıdır. Arcı satın aldıktan sonra da size kesinlikte sorun veya hatası da yoktur. Ayrıca İndigo'nun tüm bakımları tam ve zamanın da yapılmıştır.  Araç düşük km de model yılı ile birlikte sıfır ayarında ve sıfırdan farksızdır. Araç ayrıca gümüş gri renge sahiptir. İndigo'nun motor hacmi 1401 - 1600 cm3 olup motor gücü ise 51 - 75 HP'dir. Aracı satın aldıktan sonra da size masraf çıkartmayacaktır. Araç ihtiyaçtan satılmakta olup kesinlikte takas yapılmayacaktır. Teklif etmeyiniz. Araç için detaylı bilgi için bize ulaşın. Araç tüm bunlarla birlikte sınıfının en dolu modeldir. Aracın donanım özelliklerine bakılacak olursak eğer araçta;

Merkezi Kilit

ABS

Hava Yastiği (Sürücü)

Hava Yastığı (Yolcu)

CD

Elektrikli Cam

Klima

Sis Lambası

Araçta vardır.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi