İlan yayından kaldırılmıştır.

Tertemiz Peugeot 308 1.6 e-HDİ Access

42,500
İlan No: 4221
Marka: Peugeot
Seri: 308
Paket: 1.6 e-HDi Access
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 121.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Peugeot 308 ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Ruhsat sahibinden, hatasız boyasız sıfır ayarında araba. İsteyenler için şasi numarası verebilirim. Bakın sıkıntı yok. İstediğiniz serviste yada bilgisayarlı test merkezlerinde test ettirin kardeşim benden yana hiç bir sıkıntı olmayacaktır. Fiyatta çok az bir miktar pazarlık payı vardır. Gebze tavşanlı bölgesinde mantıklı takas olabilir. Aracım ortada Access modeli özelliklerini bilen biliyor. Eğer ciddi iseniz arayın görüşelim.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi