İlan yayından kaldırılmıştır.

Tertemiz Skoda Felicia 200.000 KM’de

11,950
İlan No: 5627
Marka: Skoda
Seri: Felicia
Paket: GLX
Model: 2000
Yakıt: Benzin/LPG
KM: 200.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Mavi

İlan yayından kaldırılmıştır.

Skoda Felicia ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Sahibinden satılık Skoda Face orjinal 200 binde.

Aracın yürüyen ve motor aksamında Herhangi bir sıkıntı yoktur istediğiniz yere gösterebilir detaylı olarak expertiz yaptıra bilirsiniz.

Özellik olarak hidrolik direksiyon enjeksiyonlu merkezi kilit MP3 çalar çelik jant kumaş koltuklar otomatik camlar gibi özellikler mevcuttur.

Kesinlikle takas olmaz nakit ihtiyacım olduğu için satıyorum.

araç muayer bir araçtır 2000 model Skoda Felicia GLX LPG benzin nedir 13 motor yakıt olarak 20 milyonluk gaz ile 100 kilometre yol götürüyor.

Fiyatta ufak bir pazarlık payı vardır lütfen Ciddi alıcılar arasın.

 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi