İlan yayından kaldırılmıştır.

Gözüm Gibi Baktığım Arabamı Satıyorum..

11,850
İlan No: 3650
Marka: Tofaş
Seri: Doğan
Paket: S
Model: 1996
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 105.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

İlan yayından kaldırılmıştır.

Tofaş Doğan ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Kesinlikle değişen parça yoktur. Ben yıllar önce ilk sahibinden almıştım alacak olan arkadaş 2. sahibinden araba alacaktır. Şu anda bir kuruş masrafı yoktur. Şanzımanı yağ bakımları, trger seti falan filan hepsi yeni. Bakımları yeni. Lastikleri sıfır aldım, aracıma gözüm gibi bakıyordum ama satmak zorundayım, bazı nedenlerden dolayı Çalışmayan bir aksamı yoktur, emniyet kemeri ışığına kadar hepsi çalışır durumda.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi