İlan yayından kaldırılmıştır.

Orijinal Ve Masrafsız İsteyenlere Hastasından 93 SLX

11,000
İlan No: 2597
Marka: Tofaş
Seri: Doğan
Paket: SLX
Model: 1995
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 150.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bordo

İlan yayından kaldırılmıştır.

Tofaş Doğan ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

LÜTFEN AÇIKLAMAYI DİKKATLİ OKUYUN

Arabamda kesinlikle değişen yada boyanan parçası yoktur. modelinin en iyi arabalarından biridir malum Şahincilerin hız tutkusu böyle temizini bulmakta zorlaşıyor haliyle. yürüyen aksamı sorunsuz çalışıyor tık ses duyamazsın. Alıcısı alıp rahat rahat binecektir ve pişman olmayacak hem olsanda peynir ekmek gibi piyasası var...   TAMAMEN ORİJİNAL DEĞİŞEN BOYANAN YOK  İSTEDİĞİN YERE GÖSTER SONUÇ AYNI OLACAKTIR  

OPEL VEYA VOLKSWAGEN ARAÇLARI İLE TAKSA OLUR 

 

- MERKEZİ KİLİT

- KUMAŞ KOLTUK 

- ARKA KOL DAYAMA 

- ELEKTRİKLİ ÖN CAMALAR 

- ALARM 

 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi