İlan yayından kaldırılmıştır.

ASKERLİK NEDENİYLE SATILIK (HACI MURO)

6,500
İlan No: 2190
Marka: Tofaş
Seri: Murat
Paket: 124
Model: 1974
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 38.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Tofaş Murat ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

1974 Model murat 124 çok temiz ve bakımlı askerli nedeniyle satmak zorundayım şu anda hiçbir masrafı yok içi dışı tertemiz  yeni detaylı temizlik yapıldı komple pasta yapıldı çizik yok . Tamamen orijinal ve 2016 yılına kadar vizesi var gönül rahatlığıyla satıyorum çünkü tık ses yok araçta gelin görün karar verdin tüp ise yeni takıldı yakıtı çok az trafikten sıkıldıysanız, hobi olara bunu deneyin gerçekten kullanımı çok zevkli lüks araçların içinde dikkatleri üzerinize çekmeye ne dersiniz. Merkezi kilit, radyo kaset çalar mevcut.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi