İlk Sahibinden Çok Temiz Orijinal Toyota Corollo

47,500
İlan No: 3095
Marka: Toyota
Seri: Corolla
Paket: 1.4 D-4D Elegant
Model: 2008
Yakıt: Dizel
KM: 54.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Toyota Corolla ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Aracım orijinal 54 bin kmde hatasızdır. Bakımları zamanında ve serviste yapılmıştır, çok özenle kullanıldı. Tamamen oriijinaldir değişeni yada boyası yoktur. Tramer kayıtları çok temizdir. İstediğiniz yere gösterin km'si orijinal.

Akü yeni değişti 2 aylık mutlu marka 2 yıl garantili

Balatalar hava ve yakıt filitresi yeni değişti

Michelin marka 4 adet lastik sadece 10 bin km yol yapmıştır

2016 yılının ağustos ayına kadar muayenesi geçerlidir

2 adet kumandalı 1 adet kumandasız toplamda 3 adet yedek anahtarı var

Çeki demiri mevcuttur ve ruhsata işlenmiştir ister sök ister tak yanında hediye olarak vereceğim.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi