İlk Sahibinden Servis Bakımlı Otomatik vites

44,000
İlan No: 3166
Marka: Toyota
Seri: Corolla
Paket: 1.6 Comfort Extra
Model: 2011
Yakıt: Benzin
KM: 43.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Füme

İlan yayından kaldırılmıştır.

Toyota Corolla ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

İçinde sigara içilmemiştir, en ufak bir yırtık leke yok, servis bakımlı ve tük kayıtları serviste mevcuttur. Silecekleri bile servis tarafından değişmiştir o derece yani bir çöp dahi takılsa serviste Kilometre orijinaldir ve genelde uzun yolda yapılmıştır, LPG hiç takılmamıştır motoru çok diridir. Şu anda üzerinde kışlık lastikleri takılı, yazlıklarda yanında verilecektir onlarsa alaşım takılıdır. Pazarlık araç balında olur.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi