İlan yayından kaldırılmıştır.

Sahibinden Çok Temiz 96 Model Corolla

18,500
İlan No: 3976
Marka: Toyota
Seri: Corolla
Paket: 1.6 XEi
Model: 1996
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 179.500 KM
Vites: Manuel
Renk: Turkuaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Toyota Corolla ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Arabam resimlerde göründüğü gibi genel olarak bakımlı ve temiz, içerisinde iğne ucu kadar leke yok. Koltuklar döşemeler pırıl pırıl, sanki 96 model değilde 2010 Model. Eğer görmeye gelecekseniz, bir çay ısmarlarım, ciddiyseniz yemek ısmarlarım. Tabi bu işin espirisi. 4 tane kaliteli lastik sıfır aldım, muayenesi 2 hafta önde yenilenmiş vaziyettedir. Şu anda bir lira gideri yok, alan arkadaş gönül rahatlığı ile kullanacak. Yedek anahtarı dahi var. Aynı zamanda rutin bakımlarıda yeni size düşen sadece gazı doldurum yola devam etmek. Atiker marka LPG mevcut. Klima yoktur. 96 model araba bazı 2006 model araçlarda bile yok.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi