İlan yayından kaldırılmıştır.

Uygun Fiyat Sahibinden 2. El Araba

36,000
İlan No: 3503
Marka: Toyota
Seri: Corolla
Paket: 1.33 Comfort
Model: 2011
Yakıt: Benzin
KM: 96.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

İlan yayından kaldırılmıştır.

Toyota Corolla ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı satışlar diliyorum.. Aracımın fiyatı emsallerine göre çok çok uygun yazılmıştır. Bunun nedeni ise boyalı olmasıdır. Boya takıntısı olanlar lütfen aramasın. Mekanik ve motor aksamında en ufak bir sıkıntı yok. İstediğiniz yere gösterebilirsiniz, bizden yana sıkıntı yok. Boyalı dediysem öyle komple değil. Tavan hariç, ön kaputun bir kısmında boya var. Tramer kayıtlarında 1300 TL gibi bir rakam çıkıyor. Takas olur üzerine para alabileceğim araçlar ile. Aracım çok az yakar 6 ileri vites.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi