İlan yayından kaldırılmıştır.

Tam Otomatik Vites Tüplü Mondeo Şahin Fiyatına

12,450
İlan No: 4240
Marka: Ford
Seri: Mondeo
Paket: 2.0 GLX
Model: 1998
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 24.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Lacivert

İlan yayından kaldırılmıştır.

Ford Mondeo ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Araç tam otomatik vites olup BRC marka tüp ruhsata işlenmiştir. 2016'nın nisan ayına kadar muayenesi geçerlidir. Şanzıman ve motor aksamı çok güzel ve bakımı. Aracın  değişen parçası yoktur. Ama güneş yanıkları sebebi ile komple boyanmıştır. Modeline göre çok donanımlı bir araçtır. Şahin veriyorlar bu fiyata. Bu araba şahini 8'e katlayacak ayardadır. Garanti veriyorum arkadaşlar. Yani yokuş kalkış desteğine kadar özellikler var daha ne diyeyim. Gelin arabayı görün öyle karar verin abi... Hayırlı işler.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi